20:27
25 آذر 1396
2017.Dec.16

از نماز تا اربعین – تداوم، پویایی و ثمر بخشی هر حرکت درستی، در گرو سه عامل است. از نماز تا اربعین – تداوم، پویایی و ثمر بخشی هر حرکت درستی، در گرو سه عامل است. ادامه ...
لحظه وداع پیامبر (ص) با حضرت زهرا(س) چه گذشت؟ لحظه وداع پیامبر (ص) با حضرت زهرا(س) چه گذشت؟ ادامه ...
طبق روایت، زلزله بلایی برای عبرت گناهکاران است؛ اما زلزله‌ی اخیر گربانگیر بدبخت و بیچاره‌ها شد. ولی ثروتمندان مرتکب گناه (رشوه و ربا ...) می‌شوند؟! طبق روایت، زلزله بلایی برای عبرت گناهکاران است؛ اما زلزله‌ی اخیر گربانگیر بدبخت و بیچاره‌ها شد. ولی ثروتمندان مرتکب گناه (رشوه و ربا ...) می‌شوند؟! ادامه ...
توسل ترامپ به مکانیسم ماشه در سناریوی برجام علیه برجام توسل ترامپ به مکانیسم ماشه در سناریوی برجام علیه برجام ادامه ...
هیچ کس تماشاچی نمونه، همه بیان وسط هیچ کس تماشاچی نمونه، همه بیان وسط ادامه ...
ژئوپلیتیک قومی ـ مذهبی میانمار/ قدرت در برابر حقوق بشر ژئوپلیتیک قومی ـ مذهبی میانمار/ قدرت در برابر حقوق بشر ادامه ...
غربی‌ها نمی‌خواهند منطقه آرام باشد؛
رفراندوم کردستان پروژه نوین جهان غرب برای دوران پساداعش غربی‌ها نمی‌خواهند منطقه آرام باشد؛ رفراندوم کردستان پروژه نوین جهان غرب برای دوران پساداعش ادامه ...
نشست نقد و بررسی آرای برونو لاتور؛ علم هیچ سوال معرفت شناختی مطرح نمی کند/ من پراگماتیست هستم نشست نقد و بررسی آرای برونو لاتور؛ علم هیچ سوال معرفت شناختی مطرح نمی کند/ من پراگماتیست هستم ادامه ...
شعارهای تجمع مقبره کوروش فاشیستی بود/ پیوند فاشیسم و لیبرالیسم شعارهای تجمع مقبره کوروش فاشیستی بود/ پیوند فاشیسم و لیبرالیسم ادامه ...
استاد فلسفه پروفسور جان کوزی: آمریکا خشن است؛ نه به خاطر اسلحه استاد فلسفه پروفسور جان کوزی: آمریکا خشن است؛ نه به خاطر اسلحه ادامه ...
***- دکتر نیلوفر چینی چیان - «نقش و جایگاه گفتمان عدالت در سیاست‌ورزی» - (بخش ششم / پرواز عدالت – سده میانی)                    ***- دکتر نیلوفر چینی چیان - «نقش و جایگاه گفتمان عدالت در سیاست‌ورزی» - (بخش ششم / پرواز عدالت – سده میانی) ادامه ...
«باز روایت مناظره جامعه‌گرایان – لیبرال‌ها؛ راهی برای فهم دیگری » - موضوع نشست مرکز مطالعات خاورمیانه - گروه روندها فکری (بخش دوم / پایانی) «باز روایت مناظره جامعه‌گرایان – لیبرال‌ها؛ راهی برای فهم دیگری » - موضوع نشست مرکز مطالعات خاورمیانه - گروه روندها فکری (بخش دوم / پایانی) ادامه ...
آخرین وضعیت بررسی لایحه آخرین وضعیت بررسی لایحه "قانون جامع انتخابات" ادامه ...
کدخدایی: طرح اصلاح قانون انتخابات شوراها در شورای نگهبان تایید شد کدخدایی: طرح اصلاح قانون انتخابات شوراها در شورای نگهبان تایید شد ادامه ...
ابطال آرای منتخبان شورای شهر در برخی شهرها + جزئیات ابطال آرای منتخبان شورای شهر در برخی شهرها + جزئیات ادامه ...
۱۴ صندوق تهران مجددا کنترل می‌شود ۱۴ صندوق تهران مجددا کنترل می‌شود ادامه ...
چمران: تاکید هیات نظارت بر بازشماری ۱۰درصدصندوق‌های انتخابات شورای تهران چمران: تاکید هیات نظارت بر بازشماری ۱۰درصدصندوق‌های انتخابات شورای تهران ادامه ...
*** آمریکا: کره شمالی مایه دردسر است؛ تحریم‌ها تشدید شوند *** آمریکا: کره شمالی مایه دردسر است؛ تحریم‌ها تشدید شوند نمایش ...
خندوانه به سبک امریکایی خندوانه به سبک امریکایی نمایش ...
کشمیر - خالی کردن حرص نظامیان، با تخریب موتور سیکلت مردم کشمیر - خالی کردن حرص نظامیان، با تخریب موتور سیکلت مردم نمایش ...
شلیک پلیس امریکا به رهگذر بدون سلاح 2 شلیک پلیس امریکا به رهگذر بدون سلاح 2 نمایش ...
شلیک پلیس امریکا به رهگذر بدون سلاح 1 شلیک پلیس امریکا به رهگذر بدون سلاح 1 نمایش ...
سیل فرانسه - پاریس سیل فرانسه - پاریس نمایش ...

■ ع. چینی‌چیان: آیا آموزش جنسی به کودکان، سبب کاهش تجاوزات جنسی یا ... می‌گردد؟ آمارهای جهانی چه می‌گویند؟!

 نسخه قابل چاپ

 ارسال به دوستان

23 تير 1396 - 00:00:00

پس از امضای غیر قانونی سند 2030 که به موضوعات بسیاری در عرصه‌های فرهنگی، آموزشی و حتی اقتصادی و ... ارتباط دارد، نظر موافقین و مخالفین بیشتر متوجه جنبه‌ی آموزشی آن و به ویژه آموزش روابط جنسی به کودکان در مدارس گردید.

ایران‌پی‌ان – یادداشت / بی‌تردید هر کار خوب، پسندیده و مفیدی و یا هر کار بد، ناپسند و مضری، باید مبتنی بر حکمت‌های آن باشد که اگر کار خوب بود، به آن "حکمت" گفته می‌شود و اگر کار بد بود، به آن "توجیه برای تطهیر و فریب اذهان عمومی" گفته می‌شود، و هر دو برای پذیرش، نیازمند به تبلیغات گسترده می‌باشند.

"آموزش امور و روابطه جنسی به کودکان"، از جمله همان کارهای زشت، ناپسند و مضری می باشد که اذهان عمومی به خودی خود آن را نمی‌پسندد و جایز نمی‌داند، لذا محتاج به "توجیه" می‌باشد.

در مقام توجیه، چه در خارج از کشور و چه در ایران، گفتند: «آموزش روابط جنسی به کودکان، سبب آگاهی، هوشیاری و مراقبت کودکان از ابتلا به بیماری‌های مراقبتی (مانند ایدز) و نیز کاهش میزان تجاوزات جنسی به کودکان و هم چنین سنین دیگر می‌گردد، چرا که همین کودکان هستند که به سنین نوجوانی، جوانی و ... می‌رسند؟»

این توجیهات غلط، برای مردمان عوام در اروپا و امریکا، قابل پذیرش‌تر می‌باشد و برای مردمان با فرهنگ اصیل و مسلمان در کشورهای اسلامی، چون ایران و ...، نادرست‌تر و غلط‌ تر به نظر می‌رسد، چرا که فرهنگ‌ها بسیار متفاوت می‌باشند.

اکثریت قریب به اتفاق کودکان ایرانی، با یک دیگر روابط جنسی ندارند که احتمال ابتلا به بیماری بدهند، و فرهنگ روابط جنسی، از جمله «تجاوز به کودکان»، برای همان کشورها و ملت‌هایی است که با افتخار در آمارهای رسمی خود اظهار می‌دارند که کثرت قابل توجهی از پسران و دختران آنها، برای اولین بار، با خانواده‌ی اول (پدر، مادر، فرزند و خواهر، برادر) آمیزش دارند و اکثر قریب به اتفاق آن نیز با «تجاوز» صورت می‌گیرد! و اسف‌بارتر آن که طبق آمارهای خودشان، در مورد "تجاوز جنسی"، خویشان پس از خانواده‌ی اول قرار دارند و سپس دوستان خانوادگی، و بالاخره غریبه‌ها در پایین جدول قرار می‌گیرند.

بی‌تردید اگر این آموزش‌ها، سبب آشنایی، توجه و رغبت زودرس کودکان به گرایشات جنسی نگردد، سبب حفاظت از بیماری‌ها و بروز ناهنجاری‌های بیشتر اخلاقی و رفتاری نیز نمی‌گردد؛ و اگر کمترین اثر مثبتی داشت، برای خودشان مفید واقع می‌گردید.

نگاهی هر چند گذرا، به آمارهای رسمی کشورهای به اصطلاح مترقی، متمدن، برخوردار از دموکراسی (به ویژه آزادی جنسی) و آخرین متدهای آموزشی (که سندهایی چون 2030 را تدوین کرده و به کشورهای دیگر دیکته و تحمیل می‌کنند تا مثل خودشان شوند)، بیانگر اثرات این متدها می‌باشد:

یک - به گزارش مرکز آمار تجارت کودکان و تجاوز به کودکان در آلمان     (Statistik Kindesmissbrauch in Deutschland  )    ،     10٪ از کلیه‌ی کودکان آلمانی مورد شکنجه‌های جسمی و تجاوز قرار می‌گیرند. بنا بر همین گزارش: روند این جنایت حدود ده برابر افزایش یافته است.

1.2 میلیون کودک تا سن 14 سالگی و 1.5 میلیون نفر تا سن 18 سالگی، مورد تجاوز قرار گرفته‌اند    . 

این گزارش می‌افزاید: اسف‌بارتر آن که آمار کلی نشان می‌دهد که کودکان پسر به مراتب بیش از کودکان دختر مورد شکنجه و تجاوز جنسی قرار می‌گیرند و تناسب آنها 61.6٪ در مقابل 38.4٪ است. و در سنین بالاتر به 71.2٪ پسران و 51.8٪ دختران می‌رسد    . 

این مرکز آمار بسیار وحشتناکی را از سن قربانیان (شکنجه، تجاوز و تجارت) و نسبت آنان با مرتکبین جرم منتشره نموده است:

قربانیان 0 تا 4 سال - توسط    : 

والدین: 63.16٪

همسایه: 5.26٪

بیگانه: 10.53٪

نامعلوم: 21.03٪

قربانیان 5 تا 10 سال - توسط: 

والدین: 21.88٪

همسایه: 21.88٪

بیگانه: 53.13٪

نامعلوم: 3.13٪

قربانیان 11 تا 15 سال - توسط    : 

والدین: 38.46٪

همسایه: 18.46٪

بیگانه: 27.69٪

نامعلوم: 15.39٪

قربانیان 15 سال به بالا - توسط    : 

والدین: 28٪

همسایه: 16٪

بیگانه: 56٪

نامعلوم: 0٪

دو - به گزارش     dpa منتشر شده در   Focus:

در آلمان، در عرض یک سال بیش از 14000 کودک قربانی سوء استفاده جنسی شده‌اند و هم اکنون نیز متوسط این رقم برابر با روزانه 11 کودک می‌باشد.

این رقم 4% بیشتر از آمار سال گذشته است. [البته این آمار فقط مربوط به شکایات ثبت شده می‌باشد].


سه – به گزارش USA Today در تاریخ 7 سپتامبر 2014، به نقل از مرکز CDC:

●- در امریکا، حدوداً از هر پنج زن، یک نفر مورد تجاوز قرار می‌گیرد!

●- 19.3 درصد از زنان، دست کم یکبار مورد تجاوز جنسی قرار گرفته‌اند!

●- آمارها نشان می‌دهد که 70 درصد از زنان قربانی، قبل از 25 سالگی و 40 درصد نیز قبل از 18 سالگی مورد تجاوز قرار گرفته‌اند!


چهار – به گزارش Rainn:

●- در امریکا در هر 98 ثانیه، یک تجاوز جنسی صورت می‌گیرد!

●- 15 درصد از قربانیان را کودکان بین 12 تا 17 سال تشکیل می‌دهند!

●- سنین 12 تا 34 سالگی، بیش از همه در معرض خطر تجاوز جنسی قرار دارند!

رقم قربانیان تجاوز جنسی بین سنین 16 تا 19، چهار برابر جمعیت عمومی قربانیان می‌باشد!


پنج – انگلیس:

بریتانیا یا همان انگلستان، در بین سایر کشورهای اروپایی، مفتخر به گسترش آزادی‌های جنسی بین دختران و پسران، زنان و مردان و حتی هم جنس‌بازان می‌باشد، اما «تجاوز جنسی» موضوع دیگری است و می‌گویند این آموزش‌ها، از آمار تجاوزات می‌کاهد!

مرکز مطالعات بحران تجاوز (rape crisis org.) می‌نویسد:

●- طی 12 ماه تا 31 مارس 2016، به بیش از 171 هزار گزارش تلفنی پاسخ داده است، یعنی بیش از سه هزار مورد در هر هفته!

●- این رقم به نسبت سال 2015 به بیش از 15 درصد افزایش یافته است!

●- 95 درصد از افرادی که از این مرکز تقاضای مشاوره و حمایت و ... نموده‌اند را زنان تشکیل می‌دهند!

●- 42 درصد از گزارش دهندگان، متأثر از تجاوز جنسی در سنین کودکی خود بوده‌اند!

●- 1700 در سنین 15 ساله و کمتر مورد تجاوز جنسی قرار گرفته‌اند که نسبت به سال گذشته، 13 درصد افزایش نشان می‌دهد و 33 درصد به زیر 25 سال اختصاص دارد که 8 درصد افزایش نشان می‌دهد!

●- در انگلیس تقریباً هر سال 85000 زن و 12000 مرد، مورد تجاوز جنسی قرار می‌گیرند!

●- از هر پنج زن، یک نفر بین سنین 16 تا 59 سالگی مورد تجاوز قرار گرفته است و این آمار فقط 15 درصد از قربانیان را تشکیل می‌دهد که به پلیس گزارش داده‌اند (مابقی از ترس آبرو یا خطر، گزارش نمی‌دهند).

انگلیس، همجون آفریقای جنوبی، هند و زیمبابوه، جزو پنج کشور اول جهان در تجاوز جنسی به کودکان قرار دارد!

شش – باز هم انگلیس:

به گزارش «IBT – Internationl Business Time»:

●- بریتانیا یا همان انگلیس، همجون آفریقای جنوبی، هند و زیمبابوه، جزو پنج کشور اول جهان در تجاوز جنسی به کودکان قرار دارد!

 

 

این خبرگزاری به نقل از مرکز رسمی "NSPCC – انجمن ملی پیشگیری از بی‌رحمی علیه کودکان" نوشته است:

●- در انگلیس، از هر 4 کودک یکی [4.8 درصد کودکان]، قربانی تجاوز جنسی شده است و 90 درصد این قربانیان، تجاوز کننده به خود را می‌شناسند!

●- در سال 13/2012، دقیقا 18915 جنایت جنسی علیه کودکان زیر 16 سال ثبت شده است که 4171 مورد مربوط به  دختران و 1267مورد مربوط به پسران قربانی زیر 13 سال می‌باشد!


***- تردید نداشته باشیم که نه تنها اباحه‌گری جنسی، همجنس‌گرایی و حتی کثرت فرزندان بی‌هویت، بلکه "تجاوز جنسی" به ویژه علیه کودکان، خواست هدفدار فرهنگ شیطان‌پرستی "فراماسون" می‌باشد که توسط حکومت‌های سلطه، به جهانیان تحمیل می‌گردد.

 

مرتبط:

■  آیا آموزش جنسی به کودکان، سبب کاهش تجاوزات جنسی یا ... می‌گردد؟

جمعیت زندگی: غریزه جنسی قابل سرکوب نیست، باید «فرهنگ و سبک ازدواج» را متحول کنیم، وگرنه سقوط حتمی است. 

■ تروریسم جنسی

  تجارت جنسی در جهان 

■ سلیم: جنجال بر سر سن ازدواج – ترویج آزادی روابط جنسی، ممنوعیت ازدواج (؟!) 

■آموزش مسائل جنسی در مدارس انگلستان اجباری می‌شود 

 ■هاییتی: سوء استفاده جنسی صلحبانان سازمان ملل – کمک‌های ارسالی با سکس مبادله می‌شود 

■پلیس اسکاتلند ۷۷ نفر را به ظن آزار جنسی کودکان بازداشت کرد 

معضل تجاوز جنسی در ارتش امریکا شدت یافته است. از هر سه زن ارتشی، یکی قربانی می‌شود. 

افزایش تجاوز و آزارجنسی توسط اشغالگران افغانستان و عراق 

رسوایی جنسی در نیروی هوایی ارتش امریکا 

به خاطر تجاوز به زنان در ارتش آمریکا؛ پانتا، گیتس و رامسفلد محاكمه می‌شوند 

شیوع تجاوز جنسی در دانشکده‌های نظامی آمریکا/ تعقیب قضایی وزیر دفاع اسبق آمریکا 

■ تولد نوزاد در کلیسا ... زمزمه های رسوایی جنسی 

■محاکمه مردی با اچ‌آی‌وی مثبت که با ۱۰۴ زن رابطه جنسی داشت / سنت "پاکسازی جنسی" در مالاوی! 

●- تجاوز به ‌ده‌ها دختر اورپایی در خانه‌ شیطان + عکس

●- آلمان - رسوایی تجاوز به کودکان (زیر 18 سال) در کلینیک تخصصی جنجال برانگیز شد

●- انگلیس - گسترش آزار جنسی کودکان، معضلی جدی

●- انگلیس - کشیش به جرم تجاوز به 18 کودک پسر و دختر [در دوران خدمت] بازدداشت شد/ موارد اتهام 38 فقره

●- آلمان: محاکمه کشیش 46 ساله کاتولیک، به جرم 267 مورد کودک آزاری

●-  پایتخت بحران‌های جنسی جهان

 

مشارکت و هم افزایی (ارسال به دوستان در فضای مجازی)

ع. چینی‌چیان: آیا آموزش جنسی به کودکان، سبب کاهش تجاوزات جنسی یا ... می‌گردد؟ آمارهای جهانی چه می‌گویند؟!

http://www.iranpn.com/view/97611.html

 

 


Advertisment