07:45
30 بهمن 1396
2018.Feb.19

مقوله‌ی مقوله‌ی "حجاب" از منظری دیگر و عمومی‌تر [نه فقط پوشش بانوان] ادامه ...
جمعیت زندگی: از مردم هستیم و همراه با مردم، در بزرگداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شرکت می‌کنیم. جمعیت زندگی: از مردم هستیم و همراه با مردم، در بزرگداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شرکت می‌کنیم. ادامه ...
تشکل های سیاسی مردم را به حضور در راهپیمایی۲۲بهمن دعوت کردند تشکل های سیاسی مردم را به حضور در راهپیمایی۲۲بهمن دعوت کردند ادامه ...
معاون سیاسی وزیر کشور: حق برگزاری اجتماعات منحصر به گروههای سیاسی است معاون سیاسی وزیر کشور: حق برگزاری اجتماعات منحصر به گروههای سیاسی است ادامه ...
رئیس خانه احزاب کشور:
نگاه فعلی به احزاب کنترلی است/ دولت بودجه احزاب را نداد رئیس خانه احزاب کشور: نگاه فعلی به احزاب کنترلی است/ دولت بودجه احزاب را نداد ادامه ...

■ هشدار هواشناسی: آغاز بارش باران و برف از روز دوشنبه، بارش در22 استان / برف کولاک در راه است

 نسخه قابل چاپ

 ارسال به دوستان

22 بهمن 1396 - 00:00:00

سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید به کشور خبر داد و با اشاره به بارش باران و برف شدید در ۱۱ استان نسیت به لغزندگی جاده‌ها، مه گرفتگی،‌کولاک برف و کاهش دید هشدار داد.

 

هواشناسی / با ورود سامانه بارشی به کشور در روز دوشنبه 23/ 11/ 1396 از غرب و شمال‌غرب کشور، بارش آغاز شده و روز سه‌شنبه در 22 استان بارش باران و برف و وزش باد شدید پیش‌بینی شده است.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان هواشناسی کشور، احد وظیفه، مدیریت پیش‌بینی و هشدار این سازمان، دوشنبه 1396/11/23 در نیمه جنوبی استان‌های آذربایجان‌شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، شمال کرمانشاه، کردستان، زنجان، قزوین، البرز و شمال تهران بارش باران و برف و وزش باد شدید و  روز سه‌شنبه 96/11/24 بارش برف و وزش باد شدید در آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، زنجان، کردستان، لرستان، چهارمحال و بختیاری و بارش برف و باران و وزش باد شدید در کرمانشاه، ایلام، نیمه شمالی خوزستان، کهگیلویه‌وبویراحمد، همدان، مرکزی، قزوین، البرز، تهران، شمال سمنان، خراسان شمالی، نیمه شمالی خراسان‌رضوی و بارش باران و وزش باد و در ارتفاعات برف در گیلان، مازندران و گلستان پیش‌بینی نمود  .

وی یادآور شد: به سبب بارش برف طی مدت یاد شده در جاده‌های کوهستانی مناطق ذکر شده، لغزندگی جاده‌ها و به علت مه آلودگی و کولاک برف، کاهش دید و اختلال در تردد پیش بینی می شود و اقدامات لازم جهت پیشگیری از خسارات احتمالی بعمل آید.

وظیفه به مسافران جاده های کوهستانی توصیه نمود: به زنجیر چرخ، لوازم گرمایشی و ایمنی مجهز باشند.

مدیریت پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی کشور از تداوم بارش طی روز چهارشنبه 1396/11/25 در نیمه غربی و نوار شمالی کشور خبر داد.

به گفته این مسوول، طی روز دوشنبه 1396/11/23 به سبب وزش باد شدید، پدیده باد و گردوخاک و کاهش دید در خوزستان و ایلام و روز سه شنبه 1396/11/24 در بوشهر و جنوب خوزستان پیش بینی می‌شود.

 

 


Advertisment