07:40
30 بهمن 1396
2018.Feb.19

مقوله‌ی مقوله‌ی "حجاب" از منظری دیگر و عمومی‌تر [نه فقط پوشش بانوان] ادامه ...
جمعیت زندگی: از مردم هستیم و همراه با مردم، در بزرگداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شرکت می‌کنیم. جمعیت زندگی: از مردم هستیم و همراه با مردم، در بزرگداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شرکت می‌کنیم. ادامه ...
تشکل های سیاسی مردم را به حضور در راهپیمایی۲۲بهمن دعوت کردند تشکل های سیاسی مردم را به حضور در راهپیمایی۲۲بهمن دعوت کردند ادامه ...
معاون سیاسی وزیر کشور: حق برگزاری اجتماعات منحصر به گروههای سیاسی است معاون سیاسی وزیر کشور: حق برگزاری اجتماعات منحصر به گروههای سیاسی است ادامه ...
رئیس خانه احزاب کشور:
نگاه فعلی به احزاب کنترلی است/ دولت بودجه احزاب را نداد رئیس خانه احزاب کشور: نگاه فعلی به احزاب کنترلی است/ دولت بودجه احزاب را نداد ادامه ...

■ جمعیت زندگی: از مردم هستیم و همراه با مردم، در بزرگداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شرکت می‌کنیم.

 نسخه قابل چاپ

 ارسال به دوستان

21 بهمن 1396 - 00:00:00

دبیر جمعیت زندگی گفت: مردم، پدیدآورندگان این انقلاب و نظام هستند؛ پس ما نباید از آنان برای حضور دعوت کنیم، چرا که خودمان نیز از مردم هستیم.

 

احزاب / دبیر کل جمعیت زندگی، در گفتگوی با خبرنگار این پایگاه گفت: نه این انقلاب به لحاظ ماهیت، کیفیت و کمیّت قابل مقایسه با سایر انقلاب‌های رخ داده در جهان است؛ و نه این پیروزی با سایر موفقیت‌های مردمی در تحقق خواست‌هایش قابل مقایسه می‌باشد، چرا که "این رهبری و این مردم" قابل مقایسه نمی‌باشند. چنان که امام خمینی رحمة الله علیه، این مردم را بهتر از مردمان حجاز در عصر رسول الله صلوات الله علیه و آله، و سایرین در عصر ائمه اطهار علیهم السلام خواندند.

از ویژگی‌های این مردم نسبت به سایرین در گذشته، ایمان، بصیرت و مجاهدت آنان در عصر غیبت می‌باشد، چنان که امام خمینی رحمة الله علیه، پس از اشاره به حماسه‌آفرینی‌های این ملت فرمودند: « ... در صورتی که نه در محضر مبارک رسول اکرم (ص)، هستند و نه در محضر امام معصوم (ع)، و انگیزه‌ی آنان ایمان و اطمینان به غیب است، و این رمز موفقیت و پیروزی در ابعاد مختلف است. و اسلام باید افتخار کند که چنین فرزندانی تربیت نموده، و ما مفتخریم که در چنین عصری و در پیشگاه چنین ملتی می‌باشیم. »

چینی‌چیان افزود: بنابراین، نه تنها ما جدای از این ملت نیستم، بلکه کاره‌ای نیستیم که آنها را دعوت به شرکت در تظاهرات عظیم با شکوه و مردمی 22 بهمن بنماییم؛ بلکه مردم، پدیدآورندگان این انقلاب و نظام هستند؛ پس ما نباید از آنان برای حضور دعوت کنیم، چرا که خودمان نیز از مردم هستیم؛ پس همچون همگان، در این جشن افتخارآفرین بزرگ، که در محضر خداوند متعال و امام زمان علیه السلام برپا می‌گردد، شرکت خواهیم نمود.

وی افزود: مسئولان نیز نه تنها تافته‌ی جدا بافته‌ای نیستند، بلکه توسط همین مردم، برای اداره‌ی امور کشور انتخاب شده‌اند و مسئول یعنی کسی که مورد سؤال واقع می‌شود و باید پاسخگو باشد.

بنابراین، مسئولان کشور، در هر رده و سمتی که هستند، باید قدر این مردمی که به آنها اعتماد نمودند و آنها را برای مسئولیت‌های گوناگون انتخاب نموده و گماردند، بیشتر بدانند.

چینی‌چیان گفت: هر گونه اهمال عمدی در مدیریت کشور، خیانت به این مردم، انقلاب، نظام جمهوری اسلامی ایران، خون شهدا و جانفشانی و تحمل‌های این ملت است، چه رسد به اختلاف افکنی – تشدید تنش‌ها – فرقه فرقه کردن مردم – اخبار، گزارشات و وعده‌های دروغ – ایجاد جنگ روانی و از همه مهم‌تر، تقویت دشمن در جنگ فرهنگی و اقتصادی! نباید مردم احساس کنند که یک "جنگ نیابتی اقتصادی" به نفع دشمنان ما، در درون کشور به راه افتاده است و می‌تازد.

وی افزود: تشدید تنش‌های جنگ‌های مستقیم و غیر مستقیم در عرصه‌های گوناگونِ سیاسی، اقتصادی، فرهنگی، امنیتی، اجتماعی ... و به ویژه در جنگ نرم علیه اعتقادات، باورها، اعتمادها و امیدهای این مردم در فضای مجازی، تلاش برای سیاه‌نمایی و القای یأس و ناامیدی از آینده، توسط نظام سلطه، به سرکردگی "امریکا و انگلیس"، خود بهترین دلیل، تحلیل و تفسیر برای حقانیت و چرایی قیام مردم و ایستادگی محکم آنان در حفظ، دفاع و رشد انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران می‌باشد.

 

 


Advertisment