07:43
30 بهمن 1396
2018.Feb.19

مقوله‌ی مقوله‌ی "حجاب" از منظری دیگر و عمومی‌تر [نه فقط پوشش بانوان] ادامه ...
جمعیت زندگی: از مردم هستیم و همراه با مردم، در بزرگداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شرکت می‌کنیم. جمعیت زندگی: از مردم هستیم و همراه با مردم، در بزرگداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شرکت می‌کنیم. ادامه ...
تشکل های سیاسی مردم را به حضور در راهپیمایی۲۲بهمن دعوت کردند تشکل های سیاسی مردم را به حضور در راهپیمایی۲۲بهمن دعوت کردند ادامه ...
معاون سیاسی وزیر کشور: حق برگزاری اجتماعات منحصر به گروههای سیاسی است معاون سیاسی وزیر کشور: حق برگزاری اجتماعات منحصر به گروههای سیاسی است ادامه ...
رئیس خانه احزاب کشور:
نگاه فعلی به احزاب کنترلی است/ دولت بودجه احزاب را نداد رئیس خانه احزاب کشور: نگاه فعلی به احزاب کنترلی است/ دولت بودجه احزاب را نداد ادامه ...

■ رضیان: «سامسونگ» باید در ایران تحریم شود

 نسخه قابل چاپ

 ارسال به دوستان

19 بهمن 1396 - 00:00:00

مهر- عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت:شرکت سامسونگ به دلیل وابستگی به غرب اقدام غیراخلاقی کرده که ما هم باید برخورد متقابل و مناسب را با تحریم آنها داشته باشیم.
ایران پی ان – مجلس: عبدالله رضیان عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اقدام غیر اخلاقی و غیر ورزشی اخیر شرکت سامسونگ مبنی بر استثنا قرار دادن ورزشکاران ایرانی در کنار ورزشکاران کره شمالی شرکت کننده در بازی های المپیک زمستانی پیونگ چانگ از دریافت هدایای این شرکت کره ای، گفت: در سفر دو ماه قبل به کره جنوبی مذاکرات مفصلی با مقامات این شرکت داشتیم و بنابر اعلام آنها در کنار محصولاتی که به صورت غیررسمی وارد کشور می شود، به صورت رسمی ۴ میلیون دلار محصولات سامسونگ وارد ایران می شود و شرکت سامسونگ سهم زیادی از بازار داخل کشور را در اختیار دارد.

نماینده مردم قائم شهر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم اقدام متقابل از طرف جمهوری اسلامی ایران، اظهار داشت: باید مقابله به مثل کرد تا دیگر یک شرکت به خود اجازه چنین رفتاری را ندهد.

رضیان با بیان اینکه بحث ورزش عمدتا خارج از فضای سیاسی است و ارتباطی با مسائل سیاسی و این چنینی ندارد، تصریح کرد: شرکت سامسونگ به دلیل وابستگی به غرب، خصوصا آمریکا و رژیم صهیونیستی اقدام به این عمل کرده است که ما هم باید برخورد متقابل و مناسب را با تحریم آنها داشته باشیم.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه قطعا مجلس پس از بازگشایی بررسی این موضوع را دنبال خواهد کرد، گفت: حضور سامسونگ در کشور به صورت رسمی و قراردادی نیست، بلکه شرکت هایی هستند که نمایندگی سامسونگ را در کشور بر عهده دارند و کالاها و محصولات آنها را ارائه می کنند که می توانیم برخورد متقابل را با نمایندگی های آنها انجام دهیم.

وی افزود: ممنوعیت حضور نمایندگی و ممنوعیت ارائه محصولات از جمله اقدامات متقابلی است که می توان در برخورد با این شرکت انجام داد.


Advertisment