07:41
30 بهمن 1396
2018.Feb.19

مقوله‌ی مقوله‌ی "حجاب" از منظری دیگر و عمومی‌تر [نه فقط پوشش بانوان] ادامه ...
جمعیت زندگی: از مردم هستیم و همراه با مردم، در بزرگداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شرکت می‌کنیم. جمعیت زندگی: از مردم هستیم و همراه با مردم، در بزرگداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی شرکت می‌کنیم. ادامه ...
تشکل های سیاسی مردم را به حضور در راهپیمایی۲۲بهمن دعوت کردند تشکل های سیاسی مردم را به حضور در راهپیمایی۲۲بهمن دعوت کردند ادامه ...
معاون سیاسی وزیر کشور: حق برگزاری اجتماعات منحصر به گروههای سیاسی است معاون سیاسی وزیر کشور: حق برگزاری اجتماعات منحصر به گروههای سیاسی است ادامه ...
رئیس خانه احزاب کشور:
نگاه فعلی به احزاب کنترلی است/ دولت بودجه احزاب را نداد رئیس خانه احزاب کشور: نگاه فعلی به احزاب کنترلی است/ دولت بودجه احزاب را نداد ادامه ...

■ ***- جزئیات تازه از زندگی ۱۳ کودکی که زندانی پدر و مادرشان شده بودند

 نسخه قابل چاپ

 ارسال به دوستان

29 دي 1396 - 00:00:00

در امریکا و اروپا آمار شکنجه، تجاوز و حتی قتل فرزندان توسط پدر و مادرشان، هم چنان رو به افزایش است!

  13 کودک زندانی / به گزارش دریافت خبر این پایگاه: دادستان کل کالیفرنیا همزمان با اعلام اتهام علیه پدر و مادر ۱۳ کودکی که در جنوب کالیفرنیا در خانه خودشان زندانی شده بودند، از جزئیات تازه این ماجرا که جامعه آمریکا را شوکه کرده، خبر داده‌ است. آن طور که گفته شده کودکان فرار از این زندان خانگی را از دو سال پیش برنامه‌ریزی کرده بودند.

دیوید تورپین، ۵۶ ساله و همسرش لوئیس تورپین، ۴۹ ساله، با اتهام شکنجه، سوء رفتار و اسارت روبرو هستند. قرار است آنها به زودی در دادگاه و برابر قاضی تفهیم اتهام شوند.

به گزارش (USA to day): به گفته دادستان ناحیه ریورساید (در حومه جنوبی لس‌آنجلس) هر ۱۳ کودک نجات یافته با سوءتغذیه و آثار آن بروی رشد جسمی‌شان دست و پنجه نرم می‌کنند.

به گزارش (NBC): دادستان گفت که والدین آنها اسباب بازی را خریداری می کنند، اما آنها اجازه نمی دهند با آنها بازی کنند یا حتی از بسته بندی آنها خارج شوند. آنها کیک کدو تنبل و اجازه ندهید کودکان گرسنه آنها را بخورند.

یکی از این ۱۳ فرزند این خانواده چند روز پیش موفق شد فرار کند و پلیس را از وضعیت خواهران و برادرانش مطلع کند.

او که در سنین نوجوانی به سر می‌برد به گزارش دادستان کل منطقه، از فرط سوءتغذیه اندامی نحیف و بسیار کوچک‌تر از سن خود دارد و به پلیس گفته آنها از دو سال پیش برای این فرار نقشه کشیده بودند.

این دختر نوجوان که به برای حفظ حریم شخصی و آینده‌اش نامش فاش نشده، توانسته به همراه یکی از بردارانش از پنجره فرار کند اما دقایقی بعد برادر او که از عواقب این فرار می‌ترسیده به داخل خانه باز می‌گردد و او به تنهایی به اداره پلیس می‌رود.

۱۳ فرزند محبوس خانواده کالیفرنیایی شکنجه شده بودند؟

فرزندان این خانواده که خردسال‌ترین آنها دو سال و بزرگترین آنها ۲۹ سال دارد، اکنون در بیمارستان و تحت مراقبت‌های پزشکی و روان‌شناختی قرار دارند.

دادستان کل ریورساید، مایک هسترین می‌گوید پدر و مادر این کودکان، برای تنبیه و مجازات کودکان‌شان ابتدا از طناب و سپس از غل و زنجیر استفاده می‌کرده‌اند.

بی‌بی‌سی: به گفته این مقام قضایی، گاه این مجازات‌ها برای هفته‌ها و ماه‌ها ادامه می‌یافته است.

در صورت اثبات اتهام‌ها دیوید تورپین و همسرش لوئیس تورپین ممکن است به تحمل ۹۴ سال زندان محکوم شوند.

پس از فرار یکی از دختران، پلیس به خانه آنها رفت و ۱۲ برادر و خواهر دیگر را در وضعیتی که اسف‌بار توصیف شده پیدا کرد؛ "خانه‌ای که بوی گند آن را برداشته بود و کثافت از همه جای آن می‌بارید."

پلیس ابتدا تصور کرد همه فرزندان این زوج در سنین کودکی‌اند اما سپس متوجه شد بعضی از آنها نوجوان و حتی بیش از ۲۰ سال سن دارند اما به علت سوء‌تغذیه جثه کوچکی دارند.

پلیس می‌گوید در زمان ورود به خانه سه نفر از فرزندان را در حالی که به تخت‌شان زنجیر شده بودند پیدا کرده است.

 

 


Advertisment